
Bikepark Les
MOUNTAINBIKEN VOOR ALLE SMAKEN #!
Het resort Les Orres staat bekend om zijn Bike Park, waar ervaren mountainbikers en beginners van kunnen genieten. Mountainbikers kunnen trainen op het beste Bike Park van de Alpen en gezinnen kunnen genieten van prachtige tochten door de bossen!. Met 3 stoeltjesliften is de site perfect voor mountainbiken, variërend van 1.600 m tot 2.600 m hoogte en met zeer diverse features om alle soorten mountainbikers te doen zoals XC, All-Mountain, Enduro en Dowhill. Het resort heeft in 2019 de 5e ronde van de Enduro World Series ontvangen en de Franse beker MTB DH in september 2020 & 2021. Franse MTB-kampioenschappen in september 2022
HET BIKE PARK VOOR DOWNHILL liefhebbers
Het Bike Park (opgericht in juli 2004 het eerste in Frankrijk) is geschikt voor alle aspecten van mountainbiken, met een hoog gebied vol single-track trails en uitgebreide freeriding-trails en een gemakkelijker toegankelijk gebied met bochten en andere tafels om alle riders tevreden te houden.
25 juli 2022
Bike Park Meribel
Bike Park Méribel Een alpine mountainbike-resort Om je mountainbike vakantie in de Alpen voor te bereiden,…
23 juli 2022
Bike Park Tignes
Profiteer van de 160 km aan loipes van het Bike Park, verbonden met Tignes & Val d'Isère voor een 100%…
6 juli 2022
Try to fly at bike park Mook
Elke dinsdag avond proberen we bij elkaar te komen een specifiek onderwerp binnen het mountainbiken aan te…
2 juli 2022
Donrox elektrische pomp
Een automatische (gemotoriseerde) pomp klinkt als de ultieme gadget voor luie mensen. Hoeveel moeite is het…
29 juni 2022
Bikepark val di Sol
Twee bike parken, Val di Sole-Commezzadura (inclusief de legendarische Black Snake-route) en Ponte di…
29 juni 2022
Bikepark St Luc
Meer dan 500 meter hoogteverschil, 3 downhill mountainbike trails voor 3 verschillende niveaus, 1 table area,…
Les Orres is een leuk park met trails voor verschillende niveaus, en bovendien een prachtig uitzicht op Lac Serre Poncon. Door de ligging is de kans op goed weer hier ook aanzienlijk hoger dan bij veel andere parken in de Alpen.
Mij spraken vooral de Enduro trails aan, die bijna niet geshaped zijn en dus veel rots en wortels bevatten. Enduro trails Le Vallon en la Teigneuse zijn echt aanraders voor wie van het ruwe werk houdt.
De Ride ‘n Red en Magic Woods trails starten erg hoog, met zelfs hoogzomer vaak nog delen sneeuw op de track.
Verder een prima lift service, veel activiteiten bij de onderstations van de liften inclusief terrasjes, de gebruikelijke springkussens, een klimparcours enz enz. Helaas is er bij de topstations juist helemaal niks te beleven, dus uitstappen en snel weer dalen!
Ook mooi om een stukkie verder ff naar de Parpaillon tunnel (2700m) te fietsen. Zit een mooie zwarte piste mtb route naast.
Voor startpunt van de MTB route kan je het route kaartje kopen bij de lokale VVV. Of even goed googlen 😉