Trails verkennen: Coo & Trois-Ponts

Wat een luxe! We wonen in de omgeving Arnhem-Nijmegen en zijn dus binnen 2 uur rijden in de Eiffel en Ardennen. Inmiddels kennen we al behoorlijk wat goede trails in beide gebieden, maar soms komt er een nieuw pareltje naar boven. In de Ardennen, vlakbij de watervallen van Coo ligt een dozijn aan trails. Dit is dus méér dan wielrenners-paradise (met bekende klimmen als de Stockeu en Côte de Wanne).

Enduro trail bij Coo in België

Trails verkennen betekent ook regelmatig zoeken naar de ingang van een trail. Toevallig komen we Bart & Ben die voor Fonce rijdt tegen, die ons op gang helpen. De ondergrond is nog bezaaid met bladeren en er wordt weinig gereden, dus het is lastig om enkele trails te vinden.

Rondom Trois-Ponts rijden we een grote diversiteit aan afdalingen; van flowy natuurlijke trails, tot zeer steile loamy trails. Hier gaan we zeker terugkeren! En die ‘roadies’ die snappen we stiekem wel: we klimmen naar bijna alle trails via het schitterende gladde asfalt omhoog…

Daarbij is dit misschien wel een van de meest geschikte spots voor de gezinsman (of vrouw..) alle afdalingen liggen rondom plopsaland waardoor jij lekker trails kan knallen in de ochtend en jouw wederhelft lekker met de kids plopsaland in kan 😉 ik zeg win win!

Bekijk ook eens ons Youtube kanaal: Trailaddicts TV

Vind hier alle bikepark en trailparks van Europa

De MTB bike park en trail park kaart Europa

Op de mtb bikepark kaart vind je alle bikeparks en trailparks van Europa. De kaart word dagelijks verder ge-update met alle informatie.

Heb je nog tips of zie je een foutje? laat het dan weten via info@trail-addicts.com

Wij Trail-addicts zijn zelf altijd opzoek naar de mooiste plekken om met onze MTB rijden. We doen regelmatig “trailhunts” om nieuwe gebieden te vinden waar je all-mountain en of Enduro kan rijden, met andere woorden de meer technische MTB trails. Op onze website onder Trail reviews vind je onze laatste trailhunts vaak in of in de buurt van Nederland België.

Op onze pagina MTB Rides vind je gps-files voor de meer technische MTB trails

Het up to date houden van alle bikepark en trailpark informatie vinden we erg belangrijk! Daar zijn we dan ook afhankelijk van jou. Ben je ergens geweest, laat ons dan weten wat je ervan vond. Dit kan via de comments onder het artikel of via de mail info@trail-addicts.com

MTB-reisorganisaties

Naast alle MTB-gebieden werken we veel samen met reisorganisaties, op onze pagina MTB-vakantie planner vind je per land welke reisorganisaties er actief zijn. Uiteraard zijn er nog veel meer! Ook hier geld, we horen graag jouw ervaringen van deze MTB-gids bedrijven. Op deze manier zorgen we voor het beste overzicht waar jij jouw MTB-avontuur kan beleven.

Ben jij een MTB-reisorganisatie? Meld je dan geheel gratis aan voor een eigen pagina op onze website.

AI doesn’t review sh*t — we do :) Support us!

X